Svet-Stranek.cz
Studio LINDA

Naše služby:Osobní stránka na adrese: nehtovestudiolinda.freepage.cz

Naše služby

Zde máme podrobný přehled služeb, které poskytujeme našim zákaznicím.

Manikúra suchá

Odlakování nehtů, očištění, upravení do požadovaného tvaru, zatlačení, popřípadě odstranění nehtových valů (kůžiček). Možnost lakování. Osobně doporučuji P-shine jako součást manikúry. Na závěr ošetření výživným vitamínovým přípravkem.

Manikúra mokrá

Odlakování nehtů, očištění, upravení do požadovaného tvaru, ponoření nehtů do teplé lázně (nehty se více vyčistí a lépe se odstraňují nehtové valy), zatlačení, popřípadě odstranění nehtových valů. P-shine nebo lakování. Poté použití peelingu a po vstřebání aplikace masážního másla. Následuje zhruba 3-minutová másáž rukou. Při manikúře je možnost poskytnutí parafínového zábalu.

P-shine (Japonská manikúra)

Přírodní manikúra, velice šetrná a účinná, poslední dobou velice oblíbená. Hodí se pro roztřepené, lámavé, špatně rostoucí a pro nehty bez lesku. Může se provést i po odstranění umělých nehtů nebo jako součást manikůry. Nehty se vyleští, zahladí se nerovnosti nehtu a prokrví se nehtové lůžko. Jsou odolné vůči vodě, saponátům a jiným přípravkům. Obsahem je křemičitá hlinka, vitamíny a včelí vosk. Doporučuji po 2-3 týdnech pravidelně obnovovat.

Parafínová lázeň (teplý vosk)

Nejenom nehty, ale celé ruce by měly být krásné. Velmi účinná pro vysušenou, popraskanou kůži na rukou a zároveň výživná i pro nehty. Možnost provést po manikúře, po modeláži i samostatně.


Pedikúra

Nohy jsou každý den uzavřeny v botách s minimální možností dýchat, teplota v obuvi se může pohybovat až kolem čtyřiceti stupňů Celsia. Na konci dne jsou Vaše nohy unavené, nateklé a velmi bolavé. Špatným výběrem bot nožkám také nepomůžete.
Návštěva našeho studia se Vám rozhodně vyplatí a Vaše nohy Vám budou vděčné. Navíc je návštěva profesionála velmi příjemná, takže ji můžete považovat za druh relaxace, kdy se Vám podaří na chvíli vypnout a zapomenout na starosti běžného dne. Mezitím, co si vypijete kávičku, čaj či dobrou vodu, hezky si popovídáte, si Vaše nohy odpočinou.

Nehtová modeláž

Nehtovou modeláž na rukou i nohou provádíme za pomocí akrylu i gelu včetně malování, nebo zdobení. 

Barvení a úprava a tvarování obočí a řas

Přirozenost je hlavní zásadou při úpravě obočí. Jistě, móda a styly vstupují do kosmetických praxí a ovlivňují trendy, nikdy ale nezapomeňte na to, že vítězí upravená přirozenost. Přirozeně klenuté obočí nevyjde z módy nikdy.

Tvarování obočí je silnou zbraní. Lze jím proporčně utvářet celý obličej a stejně tak měnit jeho výraz. Základní rada zní: nechte si vytvarovat obočí tak, aby co nejlépe ladilo s Vaším obličejem, pozor na to, aby nevznikl nepřirozený tvar, nechte si najít správný tvar obočí, udržovat jej následně zvládnete i sama.

Líčení

Krása spočívá v sebevědomí a sebejistotě každé ženy, v přitažlivosti Vaší osobnosti, do které jistě spadá i krásná pleť a pečlivý, odpovídající make-up, který ženě zvýrazní její přednosti a zároveň zakryje nežádoucí místa.
Kvalitní a krásné nalíčení spočívá ve výběru barev a na jejich správném rozmístění. Snad každá z nás se již v životě sama nalíčila a někdy se nám to dokonce i nepovedlo. Na některé z Vás třeba čekají i nějaké významné události v životě, maturita, ples, změna povolání, důležité obchodní jednání, možná chcete zazářit na party, setkání po letech či Vás dokonce čeká svatba ...

Aplikace umělých řas ( řasa na řasu )

Krásné dlouhé a husté řasy jsou snem snad každé ženy či dívky. Svůdným pohledem s oslnivě dlouhými řasami se pyšnili donedávna především hvězdy na filmovém plátně, nyní si ale můžete nechat prodloužit řasy i vy.
Žhavá novinka, prozrazené tajemství hollywoodských hvězd. Prodloužené zatočené řasy orámují Vaše oko neodolatelnou délkou, objemem a dodají Vašemu pohledu smyslnou a vzrušující jiskru. A zároveň nevinnost, když je sklopíte.


Parafinové zábaly

Parafín je speciální vosk získaný z ropy a obohacený o vitamín E. Vyniká svou schopností zadržovat teplo. Tuhle při teplotě 52-62°C. Parafín prohřívá, uvolňuje, zvyšuje krevní oběh a otevírá póry. Jeho účinky jsou zdravotní i estetické.

Použití parafínu:
choroby pohybového aparátu
chronická revmatoidní artritida, choroby drobných kloubů končetin
zhrublá, mozolovitá, suchá nebo popraskaná pokožka rukou či nohou


Parafínový zábal – blaho pro klouby

Během působení parafínu dochází k uvolnění svalů a kloubů a právě proto se parafínové zábaly používají jako součást rehabilitační léčby, zejména pak při degenerativním onemocnění kloubů rukou. Jedná se v podstatě o lokální termoterapii (teploléčbu), která se běžně aplikuje i v lázních a rehabilitačních zařízeních. Lze ji ale aplikovat i na celé tělo – formou parafínových lázní. Takto působí na uvolnění a snížení bolesti celého pohybového aparátu. Zvýšením prokrvení kůže lépe absorbuje minerály obsažené v parafínu. Parafínové zábaly působí blahodárně na nervovou soustavu, cítíte se po nich uvolněně a relaxovaně. 

Parafínový zábal jako kosmetická kúra

Parafínové zábaly se používají také v kosmetickém průmyslu pro výživu a zjemnění kůže rukou, loktů, kolen a chodidel. Mezi nejoblíbenější patří zábaly rukou. Po parafínové kúře jsou hladké a jemné, zbavené odumřelých buněk a suchých šupinek kůže. Parafínové zábaly se používají také při odstraňování tukových polštářků a celulitidy.  


Lymfodrenáž


Lymfodrenáž je masáž, která má za úkol obnovit a zvýšit oběh lymfy. Cílem je navození správné funkce lymfatického systému.

Lymfodrenáž má mnoho pozitivních účinků, pomáhá při detoxikaci organismu, zvyšuje fyzickou kondici, používá se při léčbě nádorových onemocnění a také zlepšují metabolismus. Pomáhá při odstraňování celulitidy, léčí otoky končetin a má celkově blahodárný účinek na organismus.

Jsou známy dva základní druhylymfodrenáže, a to manuální lymfatická drenáž a přístrojová lymfodrenáž. Oba druhy by měli aplikovat jen zkušení odbornící a účinější bývá přístorojová lymfodrenáž, kterou nabízíme v našem kosmetickém salónu.

Lymfodrenáž je vhodná pro každého zdravého člověka a nedoporučuje se pouze při onemocnění srdce, vysokém krevním tlaku, u srdeční vady, onemocnění ledvin, onemocnění žil a tepen, těhotenství, epilepsie, onemocnění kůže či osoby trpící rakovinou.


MEDOVÁ TERAPIE

 

Detoxikační masáž medem je jednoduchou masáží, která využívá blahodárných účinků včelího medu na lidský organismus a kompresních masérských hmatů. Medovou masáží dochází k odstraňování nahromaděných toxinůz organismu. Toxiny se hromadí v lidském těle dlouhodobě.  Způsobují oslabování organismu a to je jednou z příčin snížené imunity, což pak v důsledku může vyvolat vznik různých nemocí.

  • detoxikační masáž, odstraňuje nahromaděné toxiny z organismu, posiluje imunitu
  • pomáhá při potížích s akné, nespavostí a bolestmi hlavy

ČOKOLÁDOVÁ TERAPIE

 

Horká čokoládová masáž je luxusní procedura, která omlazuje a vyhlazuje pokožku. Zbavuje ji odumřelých buněk a činí ji jemnou. Podporuje odplavování škodlivých látek z těla, má antioxidační účinky a pozitivně působí na mysl, jelikož je čokoláda bohatá na minerály jako vápník, draslík a hořčík, vitaminy, polyfenoly, teobromin, esterol a kofein. Právě díky kofeinu je čokoládová masáž vynikající procedurou proti celulitidě. Blahodárně působí na zpomalení procesu předčasného stárnutí – vyživuje, omlazuje, regeneruje a tonizuje pokožku.

  • omlazuje a vyhlazuje pokožku
  • má antioxidační účinky, skvěle detoxikuje organismus
  • dobře potlačuje celulitidu a zpomaluje proces předčasného stárnutí pokožky
  • čokoláda je prospěšná díky obsahu vápníku, draslíku, hořčíku, vitaminů, polyfenolů, teobrominu, esterolu a kofeinu

Skořicový zábal 


- zlepšuje buněčný metabolismus (spalování podkožního tuku)

- redukuje tukové polštářky (korektivní účinek na nežádoucí ložiska tuku)

- pomáhá odstraňovat celulitidu

- zeštíhluje a modeluje postavu

- podporuje krevní oběh

- detoxikuje (stimuluje odvod toxických látek z těla)Skořicový zábal, spolu se speciální foliovou bandáží zlepšuje buněčný metabolismus, podporuje krevní oběh a stimuluje odvod odpadních látek z těla. Dochází k nárůstu tlaku v mezibuněčném prostoru. Aktivuje se lymfatický systém, tělo vylučuje toxiny a škodlivé látky. Pleť je po terapii viditelně hladší a pevnější. Aplikace několika terapií má výrazný vliv na úbytek objemu v centimetrech a redukci celulitidy. Doporučená je kůra 7 - 10 sezení, v intervalu 1-2x týdně. Na udržení výsledného efektu je doporučena jedna procedura za měsíc.

- detoxikace organismu, pročištění organismu
- celkové zlepšení vzhledu pokožky postižené celulitidou (též křečovými žilami a popraskanými žilkami)

Příprava na skořicový zábal
Před procedurou i během celé kůry dbáme na dostatečný příjem tekutin. Klientka by měla v den procedury vypít postupně dva až tři litry vody, aby se mohly tyto zplodiny z organismu úspěšně vylučovat. Nedostatek tekutin ve vazivu se může podepsat na výsledku.

Skořicové zábaly a jejich průběh
Skořicový zábal se skládá ze dvou etap: přípravné fáze (nanášení skořicového krému) a vlastní terapie (tlaková bandáž). První fáze spočívá v nanášení speciálního skořicového krému, který obsahuje aktivní látky, jako jsou výtažky z břečťanu, lískových ořechů či zázvorový a skořicový olej.
Skořicový krém má dva úkoly: zlepšit buněčný metabolismus (spalování tukových zásob) a podpořit krevní oběh (a tak stimulovat odvod toxických látek). Skořicový krém sám o sobě nemůže způsobit žádný úbytek tuku nebo zlepšení vzhledu pokožky. Je totiž třeba, aby toxiny a odpadní látky z buněk byly odvedeny z těla systémem, který je k tomu určený - to zajišťuje druhá etapa techniky - bandáž. Bandáž se provádí pomocí speciální fólie. Výsledkem je stejný rovnoměrný tlak na všechny ošetřované části těla. Tlak, který fólie vyvíjí zvenčí, způsobuje nárůst vnitřního tlaku v mezibuněčném prostoru. Lymfatické a krevní cévy jsou připraveny odvádět přebytečnou tekutinu spolu se zplodinami procesu látkové výměny. Takto putují toxické látky až do orgánů, kterými jsou vyloučeny z těla ven.

Jaký je ideální počet návštěv a délka ošetření? 
7-10 návštěv, první týden 2-3x, následně 1x týdně
po úspěšné kúře doporučujeme návštěvy 1x měsíčně pro udržení výsledku
doba ošetření je 60 minut čistého času ve skořicovém zábal
u


KURZY na prodloužení řas

kurz + startovací baliček